top of page
Uvod2_edited.jpg

S kým spolupracuji?

Dodavatelů pryskyřice, dřeva a kovových konstrukcí, podnoží,  je hodně. My pro naše výrobky chceme jen to nejlepší! Zakládáme si na kvalitně odvedené práce, lokální výrobu, rychlé dodání a perfektní servis.  Rádi bychom vám představili lokální dodavatele se kterými spolupracujeme.

navrh-bez-nazvu-2.png

Pryskyřice vyladěné do posledního detailu

Narozdíl od ostatních e-shopů s pryskyřicemi nejsou pouze prodejcem pryskyřic, ale i jejich výrobcem. I proto vlastnosti jejich pryskyřic stále přizpůsobují na míru zákazníkům.

Vyrobeno v Česku

Každé kilo pryskyřice na je vyrobeno v Pardubicích. Pryskyřice vyvíjí a vyrábí u nich v Synpu, což je společností s více než 70 letou tradicí v oblasti aplikovaného výzkumu a výrobě pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů a polymerů

Jsou šetrní k přírodě

Většinu epoxidů vyrábí z ekologické pryskyřice, aby co nejméně zatěžovali životní prostředí. Zároveň všechny výrobky vyrábí co nejšetrněji k přírodě.

Dodavatelé lokálních a exotických dřevin

Kluci z Epowoodshop jsou dodavatelé lokálních a exotických dřevin.  Najdeme tam i stovky let staré dřevo, jako například 280 let starou Olivu, ze které jsme vyrobili stůl

Vždy pro mě najdou přesně to co potřebuji

Vždy pro nás najdou přesně to, co odpovídá našim požadavkům, mají cit pro krásu dřeva a přesně vědí co dělají. 

Perfektní servis a komunikace

Kluci jsou až z Prostějova. to ale není překážkou, dodání je rychlé a komunikace na přátelské úrovni. Prostě perfektní dodavatel!

images.png
bottom of page