top of page

O mně

DSCF6006-Edit_edited.jpg
Jak pro vás tvořím

Roky jsem sledoval videa lidí, kteří tvoří krásné věci. Jsem sice truhlář, ale dělal jsem v „chlapském světě byznysu“ a sledování videí byl pro mne krásný relax. Svět dřeva mi přišel jak voňavý sen. Život mne naštěstí ke dřevu zavedl a já pochopil, že tady jsem šťastný. Dnes jsem truhlář a designer a díky tomu mohu tvořit nábytek a dekorace, které jsou jak praktické, tak i krásné.

 

Miluju vůni dřeva, častým prvkem mé tvorby je experimentování s pryskyřicí, která dodává mému dřevěnému umění neobvyklý nádech a překvapivý vzhled.

Miluju, že při tvoření mluví ze mne něco víc. Najednou vím, co tvořím, aniž bych to vymýšlel. Zkouším, hraju si, moje duše tvoří skrze mé ruce.

 

Když jsem udělal svůj první kompletní výtvor ze dřeva a pryskyřice, měl jsem slzy v očích. Opravdu něco tak krásného jsem vytvořil já?

Plním si svůj sen a je mi ctí tvořit krásné věci pro vás. Vždy s pečlivostí a láskou. 

Vedle světa dřeva mám tři úžasné děti, které jsou, mým motorem v životě. Tvoří semnou v dílně a zatím to vypadá, že budu mít brzo pomocníky! :-) 

Pokud hledáte člověka odpovědného, spolehlivého,  truhláře a designéra, který dokáže své umělecké vlohy kombinovat s praxí, vášnivě miluje dřevo a neustále se učí novým technikám, jste na správném místě.

bottom of page